Młodszy Konsultant SAP CRM

Apollogic to firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w wyspecjalizowanym doradztwie IT. Oferujemy usługi z zakresu systemów SAP, Business Intelligence oraz tworzenie i rozwijanie aplikacji biznesowych. Oferujemy również wdrażanie innowacyjnych rozwiązań z obszaru IoT, Machine Learning i Sztucznej Inteligencji.

Miejsce pracy: Poznań

Dostępność: pełen etat

Ta praca jest dla ciebie jeśli:

  • Jesteś studentem lub absolwentem kierunków ekonomicznych/technicznych
  • Posiadasz podstawy programowania obiektowego
  • Posiadasz umiejętność myślenia analitycznego
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim lub niemieckim
  • Jesteś komunikatywny i chętnych do pracy zespołowej
  • Jesteś osobą, która potrafi budować relacje z klientami
  • Potrafisz posługiwać się pakietem MS Office

Twoje zadania:

  • Zbieranie wymagań od klienta i tworzenie podstawowej specyfikacji procesu
  • Aktywne wspieranie organizacji pracy konsultantów i programistów na linii biznes-IT
  • Tłumaczenie wymogów biznesowych na wymagania techniczne, które pozwolą zaprojektować i wdrożyć rozwiązania bądź usprawnienia w systemie klienta
  • Identyfikowanie funkcjonalnych rozszerzeń i wskazywanie wartości dodanej dla klienta
  • Obsługa błędów w systemie SAP CRM zgłaszanych przez klientów
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności na podstawie zebranych wymagań
  • Konfigurowanie systemu SAP CRM

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obszarze CRM
  • Wiedza z zakresu systemów zarządzania przedsiębiorstwami
  • Umiejętność programowania w JavaScripcie.

Dołączając do nas otrzymasz:

  • Szkolenia IT oraz kursy językowe
  • Możliwość otrzymania budżetu na realizację własnych inicjatyw
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Możliwość udziału w imprezach integracyjnych
  • Wsparcie i opiekę naszych coach’ów
  • Wspólne piątkowe śniadania

Wypełnij formularz

Uzupełnienie poniższego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie przez Apollogic Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w formularzu oraz CV dla celów rekrutacji, na stanowisko wskazane w niniejszym ogłoszeniu (przy czym w przypadku preferowania zatrudnienia na podstawie umowy o pracę – zgoda dotyczy danych podanych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22(1) kodeksu pracy). Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajduje się w klauzuli informacyjnej oraz w naszej polityce prywatności.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Dlaczego jesteś najlepszym kandydatem?

Dołącz plik z CV

Skąd dowiedziałeś/aś się o tej ofercie?