SAP Mobile Platform

Aplikacje SAP w trybie offline

Czym jest SAP Mobile Platform?

Architektura Sybase Unwired Platform (SUP) pozwala na zupełnie nowe podejście do tworzenia aplikacji mobilnych dla przedsiębiorstw. Narzędzia SUP wraz z Afaria oraz Syclo Agentry składają się na tzw. SAP Mobile Platform. Dzięki licznym usługom platforma umożliwia operowanie na danych oraz korzystanie z procesów biznesowych organizacji za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego (tablety, smartfony). SUP pozwala także na natychmiastowe wdrażanie aplikacji dla rozmaitych urządzeń oraz pomaga w zarządzaniu nimi. Wszystko to możliwe jest dzięki udostępnieniu narzędzia 4GL oraz opcji integracji z typowymi środowiskami programistycznymi (Visual Studio i Eclipse). Dodatkowo, platforma ta gwarantuje znaczące obniżenie całkowitego kosztu posiadania (TCO) poprzez całościowe podejście do implementacji aplikacji mobilnych.

Najważniejszą zaletą Sybase Unwired Platform jest przede wszystkim łatwość opracowania i wdrożenia oraz prostota integracji z systemami Back-end. Developerzy pracujący z tą architekturą podkreślają możliwość tworzenia aplikacji w języku natywnym, co daje najlepszą wydajność oraz nie ogranicza prac przy stosowaniu nieszablonowych i innowacyjnych rozwiązań.

Bardzo istotną funkcjonalność stanowi również dostęp do trybu offline, zapewniony dzięki wsparciu OData. Protokół ten pozwala nie tylko na wgląd do danych, ale także ich modyfikację z poziomu aplikacji.

Nasza oferta

  • Pisanie i rozwijanie aplikacji mobilnych SAP w oparciu o SAP Mobile Platform
  • SAPUI5
  • SAP Fiori
  • ABAP
  • SAP Netweaver
  • SAP Business Workflow

Korzyści biznesowe

Łatwość opracowania i wdrożenia

Tworzenie aplikacji mobilnych jest możliwe za pośrednictwem zaawansowanego, prostego w użyciu, środowiska narzędziowego 4GL.

Łatwość integracji z systemami Back-end

Platforma zapewnia natychmiastową integrację z innymi aplikacjami dla przedsiębiorstw, w tym SAP.

Większa produktywność i niższe koszty

Wykorzystanie sprawdzonych technologii to wyższa produktywność oraz niższe koszty pracy programistów.

Wbudowane mechanizmy integracji

Zintegrowanie z popularnymi środowiskami tworzenia aplikacji (Visual Studio i Eclipse), pozwala na wykorzystanie dotychczasowej wiedzy i doświadczenia.

Prostota zarządzania i bezpieczeństwo

Integracja z Sybase Afaria pomaga w zarządzaniu urządzeniami oraz zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Tryb offline na etapie pisania aplikacji

Dzięki użyciu OData tworzone aplikacje są automatycznie udostępniane w trybie offline.